Lütfen bekleyiniz...
Teslimat & İade Koşulları
 • Siparişin kargoya verilme süresi: Stok sorunları, teknik bir aksaklık veya kargo şirketinden kaynaklanan herhangi bir sorun olmadığı durumlarda sipariş 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Ancak Eylül ve Ekim aylarında olan aşırı yoğunluk gibi istisnai durumlarda siparişlerin kargoya verilmesi 1 hafta gibi sürelere ulaşabilmektedir.

 • Siparişin teslim edilme süresi: Siparişiniz, kargo şirketine tesliminden itibaren teslimat adresinin uzaklığına göre 1 - 3 gün arasında teslim edilir. Siparişin kargo şirketine zamanında teslim edilmiş ancak kargo şirketindeki aksaklıklar dolayısıyla teslimat gecikmiş ise bu gecikmeden www.yetkin.com.tr sorumlu değildir.

 • Kargonun ücretlendirilmesi: Tüm alışverişlerinizde satın aldığınız ürünün içeriğine bağlı olarak kargo ücreti farklılık gösterebilir. Yetkin Yayınları kargo ücreti faturalandırmaz. Bu sebeple müşteriden sipariş sırasında kargo ücreti talep edilmez. Sipariş toplamının 100 Türk Lirası'nı geçtiği ve varış noktasının Türkiye sınırlarında olduğu durumlarda kargo ücreti Yetkin Yayınları tarafından üstlenilir ve müşteri ürün teslimi sırasında ücret ödemez.

 • Türkiye Cumhuriyeti şehirleri haricindeki hiç bir müşteri ücretsiz kargodan yararlanamaz. (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki müşteriler de ücretsiz kargodan yararlanamaz.)
 • Sipariş toplamının 100 Türk Lirası'nı geçmediği veya yurtdışı varış noktalı olduğu durumlarda alışverişlerde kargo "Müşteri Ödemeli" olarak gönderilir. Yani müşteri kargo ücretini ürün teslimi sırasında kargo görevlisine öder ve kargo faturasını kargo görevlisinden alır.
  Müşteri dilerse bilgi alma amaçlı olarak alışveriş tamamlama sırasında seçtiği kargo şirketinin ücret hesaplama sayfasına yönlendirilir ve bulunduğu şehre göre yaklaşık kargo fiyatı alır. (Bu hesaplama sayfalarında kargo şirketleri hesaplanan değerlerin tahmini olduğunu ve asıl kargo ücretlerinin bir miktar farklılık gösterebileceğini belirtmiştir. Bu sebeple Yetkin Yayınları bu aşamada hesaplanan kargo ücreti ile ürün teslimi sırasında talep edilen kargo ücreti arasındaki farklardan sorumluluk kabul etmez. Sözü geçen kargo ücreti hesaplama sayfaları sadece bilgi amaçlı tahmini fiyat verir.)

 • Eserlerin İadesi ve Değişimi: Eğer üründe dış etki sonucu oluşmuş olabilecek bir hasar yok ancak eksik veya hatalı basılmış sayfa gibi bir üretim hatası tespit edilirse sitenin "Bize Ulaşın" linkindeki telefon numaralarını arayarak Yetkin Basım Yayım ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. personelini bilgilendirilmelidir. Personel müşteriyi kitabın değişimi konusunda yönlendirecektir. Satışın üzerinden 1 hafta geçtiği ve kitapta herhangi bir üretim hatası olmadığı durumlarda ürün ve para iadesi yapılamaz.

  Müşterilerimiz satın almış ve teslim almış oldukları siparişlerindeki eserleri veya yayınları teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde, teslim alınan şekli ile iade edebilir. Herhangi bir defosu olmayıp sadece beğenmeme nedeniyle 7 günlük süre içinde iade edilen eserler veya yayınlar "Satılabilirlik" özelliğini korumalı hiç bir şekilde zarar görmüş olmamalıdır. Ayrıca ürün geri gönderilirken faturası da mutlaka gönderiye dahil edilmelidir. Aksi halde iade edilmek istenen ürün Yetkin Basım Yayım ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. tarafından iade alınmayacak ve müşterilerimize ürünün para olarak tutarı da iade edilmeyecektir.

  Müşterilerimiz satın aldıkları ürünün, hatalı ya da ayıplı çıkması durumunda ücretin iadesini talep etmek yerine aynı üründen yenisini talep edebilir. Müşterilerimiz bu durumu yetkinweb@yetkin.com.tr adresine e-mail atarak bu taleplerini açıkça ifade etmelidirler. Müşterilerimizin bu talebinin karşılanması için ürünün www.yetkin.com.tr stoklarında bulunması gerektiğinden, www.yetkin.com.tr ürünü yenisi ile değiştirmek yerine ürünün ücretini iade etme hakkına sahiptir.
Alışveriş sepeti
Sepetinizde 3 kitap var.
Toplam: 570,00 TL
E-Bülten
E-posta: