Lütfen bekleyiniz...
Gizlilik Politikası

Bu gizlilik sözleşmesi ve güvenlik politikası www.yetkin.com.tr adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir. Siparişiniz esnasında girilen kişisel bilgiler (Ad, soyad, e-posta adresi, şirket adı, adres, telefon) müşterinin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı ile ödeme yapılırken İş Bankası tarafından sağlanan sanal pos hizmeti kullanılır ise kredi kartı bilgileri doğrudan İş Bankası altyapısına şifreli bir bağlantıyla (256bit SSL) yönlendirilir. PayPal ile ödeme yapıldığında ise müşteri kredi kartı bilgilerini Yetkin Yayınları internet sitesine girmez, bunun yerine doğrudan yönlendirildiği PayPal sitesinde girer. İki durumda da hiç bir kart bilgisi sitemiz veritabanında saklanmaz ve personel dahil hiç kimse tarafından görülmesi mümkün değildir.

Yetkin Yayınları, müşterilerini yeni eserlerden ve indirimlerden haberdar tutmak için kayıtlı üyelerinin e-posta adresleri aracılığıyla bilgilendirme postaları gönderebilir. Bu e-postalar sadece pazarlama amaçlı olup müşterilerden hiç bir zaman e-posta yoluyla ek kişisel bilgi talep edilmez.

Alışveriş sepeti
Sepetinizde 3 kitap var.
Toplam: 570,00 TL
E-Bülten
E-posta: