Lütfen bekleyiniz...
Alışveriş sepeti
Sepetinizde 3 kitap var.
Toplam: 570,00 TL
E-Bülten
E-posta:

Yetkin Kitabevi Şişli / İstanbul Şubesi Faaliyete Geçti

02 Ocak 2015 Cuma

Belki de öğrencilik yıllarınızda, yayımladığımız hukuk ders kitaplarından tanıdığınız yayınevimiz, nihayet İstanbul’da Çağlayan Adliyesi’nin yanı başında (Biz Cevahir İş Merkezinde) sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Adliye koridorlarında bazı yayınevlerinin sınırlı sayıdaki kitaplarını bulunduran sıkışık mekânlardan, çok da inceleme olanağı olmadan kitap edinmenize son vermek istiyoruz. Adliyeye yürüme mesafesinde, cadde üzerinde (Abide-i Hürriyet Caddesi), kısa süreli de olsa otopark imkânı olan Kitabevimizden, eksiksiz tüm yayınevlerinin kitaplarını, rahat bir ortamda, sizlere ikram etmekten mutluluk duyacağımız çay veya kahvenizi yudumlarken inceleyebilirsiniz.

Bugün internet ortamında, içeriği aradığınız konuyu tam da karşılamayan birçok kitap ismi bulabilirsiniz. Beki de yeni çıkan kitaplar hakkında sayısız e-posta almaktasınız. Kitabevimizde ilginizi çeken bu kitaplardan dilediğinizi inceleyebilir, hatta hangi yayınevinin olursa olsun indirimli (ve/veya taksitle) sahip olabilirsiniz.

En kısa zamanda tanışarak, size hizmet verme fırsatı yaratacağınızı ümit eder, yeni yılınızı kutlar sağlık ve mutluluklar dileriz…

Saygılarımızla.

Yusuf Ziya GÜLKÖK

Yorumlar
Yorumunuzu bırakın
:
: